صفحه اول | درباره ETABS MATE |  اخبار  | نظرات کاربران |  دانلود  | فعالسازی نرم افزار | مقالات | راهنمای برخط | دیگر نرم افزارها | پشتیبانی | جستجو | تماس با ما | English

ETABS MATE Concrete Structure Assistant

 

فروش ویژه نرم افزار ETABS MATE
با 28 درصد تخفیف تا پایان مرداد ماه

 

      نسخه جدید نرم افزار با بکارگیری روالهای هوشمند متعدد و اضافه شدن بسیاری قابلیتهای کارآمد و منحصر بفرد، با تلاشهای مستمر همکاران ما در گروه مهندسین فراسا، آماده گردیده است که مشروح این قابلیتها در صفحه اخبار سایت قابل مشاهده میباشد این نسخه از نرم افزار با ETABS 17 نیز سازگار گردیده است و با تمامی نسخه های قدیمی و جدید ایتبس قابل کاربرد میباشد. با اضافه شدن این قابلیتها نرم افزار بسیار حرفه ای تر، هوشمندتر و قدرتمندتر از پیش نقشه های اجرایی با کیفیتی را ارائه خواهد نمود.
نمونه ترسیمات جدید

    قابلیتهای حرفه‌ای و منحصر بفرد نرم افزار از یک سو و محیط گرافیکی جذاب، راحت و کاربرپسند نرم‌افزار با امکان تعامل بسیار بالا با کاربران از سوی دیگر، باعث شده است تا نرم‌افزار هم مورد استفاده و استقبال شرکتهای مشاوره بزرگ و مهندسین پیش کسوت و هم مهندسین جوان، هم در کشور عزیزمان ایران و هم در پهنه وسیعی از کشورهای آسیایی تا آمریکای جنوبی قرار بگیرد و در فرآیند طراحی هزاران پروژه با مقیاسهای کوچک تا متوسط و صدها سازه با مقیاسهای بزرگ تا بسیار بزرگ و پیچیده و بصورت کاملا موفق بکار گرفته شود.  و این امر امکانپذپر نبود جز با حمایت، همراهی و همدلی کاربران فهیم و گرانقدر نرم افزار که همواره پشتیبان ما بوده اند. به این دلیل جهت سپاسگذاری از اعتماد بوجود آمده، برای مدت محدودی فروش و فعالسازی نرم افزار بصورت ویژه انجام خواهد شد و پس از آن عرضه نرم افزار بصورت معمول انجام خواهد گرفت. در این راستا هزینه فعالسازی نرم افزار در مدت فروش ویژه تا رسیدن به مبلغ نهایی، بصورت پلکانی افزایش خواهد یافت.
 


شرایط فروش ویژه نرم افزار و
نحوه پرداخت با 28% تخفیف تا پایان مرداد:

 
  قیمت فعلی نرم افزار: [25,000,000]  18,000,000 ریال (یک میلیون و هشتصد هزار تومان)

   مبلغ فوق میبایست به شماره کارت  1603 - 6195 - 1211 - 6274 نزد بانک اقتصاد نوین بنام محمد مهدی اسلامیزاده واریز گردد.

 


گروه مهندسین فراسا براین اعتقاد است که بهترین تبلیغ برای هر محصول خصوصا یک محصول علمی و کاربردی، کیفیت آن و تعداد مصرف کنندگان راضی از آن میباشد. از اینرو گروه مهندسین فراسا تمام تلاش خود را بر ارتقای سطح کیفی نرم افزار و نه هیاهوهای تبلیغاتی، متمرکز گردانیده است و تخفیفهای ویژه درنظر گرفته شده برای فعالسازی نرم افزار در این مرحله، تنها بدلیل افزایش تعداد کاربران راضی از کیفیت نرم افزار میباشد که بعد از استفاده، آنرا به دیگر مهندسان نیز توصیه مینمایند.
همچنین علاوه بر تخفیفات در نظر گرفته شده، خریدارانی که در دوره فروش ویژه اقدام به فعالسازی نرم افزار خود بنمایند، آپدیتهای نرم افزار را نیز بصورت رایگان دریافت خواهند نمود.


نحوه فعالسازی نرم افزار:


     پس از دانلود نرم افزار ETABS MATE و نصب آن برروی کامپیوتر مورد نظر، نسخه آزمایشی نرم افزار بروی کامپیوتر شما فعال خواهد شد. در این حالت میتوانید قابلیتهای نرم افزار را توسط باز کردن فایل Demo Sample مشاهده نمایید و به ارزیابی عملکرد قسمتهای مختلف نرم افزار بپردازید. در صورت رضایت از عملکرد نرم افزار و تمایل به فعالسازی کلیه توابع و تبدیل آن به نسخه کامل، میبایست نرم افزار خود را رجیستر نمایید. برای رجیستر کردن نرم افزار میبایست یک کد فعالسازی یا Activation Code خریداری گردد.

توجه داشته باشید که License ID نرم افزار برای هر کامپیوتر منحصر به فرد است و با نصب مجدد یا ارتقاء ویندوز و یا فرمت نمودن کامپیوتر تغییر نخواهد کرد. به عبارت دیگر در صورتی که ویندوز خود را دوباره نصب نمایید و یا کامپیوتر خود را فرمت نمایید هیچ مشکلی نخواهید داشت و با همان کد فعالسازی قبلی میتوانید از نرم افزار خود استفاده نمایید و احتیاجی به خرید مجدد کد فعالسازی نخواهید داشت. بنابراین ابتدا فایل نصب نرم افزار را از طریق همین وب سایت دانلود نمایید و آن را روی کامپیوتر مورد نظر خود نصب نمایید و سپس به فعالسازی نرم افزار اقدام فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رجیستر کردن نرم افزار و تکمیل فرم فعالسازی از لینک زیر استفاده نمایید.
 

ثبت نام و خرید Activation Code نرم افزار


 

 
   WARNING


توجه:
کلیه حقوق معنوی و مادی نرم افزار طی شماره ثبت 10/1000
 و شماره شناسنامه 032638-04338-8 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شماره شناسایی 204933 شورای عالی انفورماتیک کشور تحت پوشش قانون "حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای" مصوب 1379/10/4 مجلس شورای اسلامی و بخش چهار آیین نامه اجرایی قانون مذکور، میباشد و هرگونه کپی برداری و یا استفاده غیر مجاز از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. مشاهده اسناد مربوطه و اطلاعات بیشتر...

 

 

 

 


 

 


  FARASA Engineering Group Logo

    © 2012 - 2019  FARASA Engineering Group.   All Rights Reserved.
    farasaeg.ir is a registered trademark of FARASA Engineering Group.